Renginiai

Maloniai kviečiame Jus į kasmėnesinį Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės susitikimą rugsėjo 20 d. ekologiniame ožkų ūkyje, susitikimas su savininke A.D. Ėmužyte.
 
Programa:
 
 • 13:30 Išvykimas iš Kauno bendru autobusu (greičiausiai nuo Rimi aikštelės Savanorių pr., bus patikslinta)
 • 15:00 val. atvykimas į Griciūnų kaimą, Jauniūnų sen., Širvintų r.
  Ekskursija po A.D. Ėmužytės ekologinį ožkų ūkį ir didžiausią Lietuvoje ir Baltijos šalyse ūkininkės sūrinę.
  Įvairių rūšių ožkų pieno sūrių degustaciniai užkandžiai.
  Pietūs svečių namuose "Aukso rageliai" - ekskliuzyviniai patiekalai iš ožkienos ir su ožkų sūriais, karštieji ir šaltieji gėrimai, desertas.
  Bus galimybė su nuolaida įsigyti ožkų pieno sūrių.
 • 17:00-18:00 išvykimas į Kauną.
Kaina 20 EUR asmeniui (jei vyksta 20 asmenų grupė), apmokėjimas grynais vietoje ar pavedimu. Sąskaitos bus išrašytos. 
Kelionę autobusu apmokėsime iš Verslo moterų tinklo sąskaitos.
Registruokitės į renginį This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iki rugsėjo 8 d. Informuokite ar reikalinga sąskaita Jūsų atstovaujamai įmonei.
 
Labai laukiame ir tikimės įdomaus bei naudingo susitikimo. Daugiau informacijos http://auksorageliai.webs.com/

2017 rugsėjo 13 dieną, 15 val. vyks kasmėnesinis VMT Vilniaus regiono narių susitikimas.

Pagrindinė renginio tema – išsamiai supažindinti tinklo nares, kaip galime bendradarbiauti su PPA rūmais, kokias naudas savo verslui galime turėti būdamos PPAR narėmis. Šiame renginyje mielai sutiko dalyvauti ir atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius, PPAR generalinis direktorius Dr. Almantas Danilevičius, PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Renata Šepetė. Turėsite puikią galimybę geriau pažinti vieni kitus, tiesiogiai prisistatyti ir išsakyti savo poreikius bei lūkesčius, rasti bendraminčių, partnerių ir klientų. Tai bus diskusijų popietė, todėl, mielos narės, paruoškite jums rūpimus klausimus, į kurių atsakymus galėsime gauti iš pirmųjų lūpų.

Programa:
1. PPAR prezidento Sigito Leonavičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
2. PPAR generalinio direktoriaus Dr. Almanto Danilevičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
3. PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovės Audronės Masandukaitės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
4. PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovės Renatos Šepetės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
5. VMT Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės pranešimas apie nuveiktus ir planuojamus darbus.
6. Networkingas.
 
Susitikimo vieta: Vilniaus PPAR aktų salėje, adresu   T.Kosciuškos g. 30, Vilniuje.
Laikas: rugsėjo 13 d. 15 val. (planuojamas laikas iki 2,5 val.).
 
Apie savo dalyvavimą prašau informuoti iki rugsėjo 12 dienos paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Konferencijoje „Versli šeima 2017“, gegužės 26 dieną, kartu bus ir VMT Vilniaus regiono kasmėnesinis gegužės renginys. Atrinktos VMT Vilniaus regiono kandidatūros nišinio verslo atstovės: Lina Liubertaitė ir Rasa Čirienė (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;) ir „užauginto“ verslo išplėtojimo: Jolantos Šadbarienės(This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). VMT Vilniaus regionas yra konferencijos „Versli šeima 2017“ partneris.

Skaityti toliau

Balandžio 12 d. vyko VMT Vilniaus regiono narių susitikimas su NATO būstinės Lietuvoje vadovais. Susitikime turėjome ypatingus svečius – pulkininką Colonel Jakob Sogard Larseną, majorę Vilmą Vaičiulienę ir J4 inžinierę, skyriaus vedėją Joanna Martin. Buvo diskutuota kokiomis aplinkybėmis galime turėti verslo ryšius su NATO būstine Lietuvoje.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
Skaityti toliau

Kviečiame Jus į penktąjį  2017 m. kasmėnesinį mūsų susitikimą, kuris sutampa ir su tarptautine Moters diena.
Susitikime turėsime ypatingą svečią - Nyderlandų karalystės nepaprastą ir įgaliotą ambasadorių J.E. ponas Gijsbert Hendrik Christiaan Van der Lingen, kuris papasakos apie Nyderlandų ekonominę situaciją, moteris versle bei apie bendradarbiavimo galimybes (pranešimas anglų kalba, bet pavertėjausime). Taip pat renginyje dalyvaus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas UAB „Traidenis“ vadovas Sigitas Leonavičius.

Skaityti toliau
Kviečiame Jus į trečiąjį  2017 m. kasmėnesinį mūsų susitikimą, kuriame kalbėsime ar „Lyderystės ateitis  yra moterų rankose? Besikeičianti moterų vieta versle ir lyderystės svarba telkiant bendruomenę“  su Lietuvos pramonės konfederacijos prezidentu Robertu Dargiumi.
 
Skaityti toliau