Naujienos

Rugpjūčio mėnesio susitikimą VMT Šiaulių regionas  organizavo Telšiuose. Rūta Stuopelienė pasirūpino, kad  ekskursiją po Telšius pravestų profesorius VDA/Architektas Algirdas Žebrauskas, šiemet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanotas Darbo žvaigždės medaliu. Išgirdome nuoširdų, giliomis istorinėmis žiniomis paremtą pasakojimą apie Žemaitijos istoriją, Telšių architektūrą bei meninius akcentus.  Kavinėje "Pitliaus skanėstai", susipažinome ir maloniai pasišnekučiavome su Telšių verslininkėmis. Gražina Garuolienė pristatė VMT ir VMT Šiaulių regiono tikslus bei veiklas. Susirinkusios Telšių regiono verslininkės prisistatė ir papasakojo apie savo verslus. Išreikšta iniciatyva įsilieti į VMT Šiaulių regiono veiklą suformuojant Telšių grupę. Veiklai koordinuoti bendru sutarimu išrinkta Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorė Jolanta Norvaišienė. Nuoširdžiai dėkojame VMT narei Nijolei Gudauskienei ir jos šeimai už svetingumą.

Šių metų rugsėjo 7-8 dienomis l. e. p. Lietuvos VMT pirmininkė Gražina Garuolienė Černigovo prekybos ir pramonės rūmų Verslo moterų komiteto kvietimu lankėsi Černigove (Ukraina).
II Černigovo regiono verslo moterų konferencijoje skaitė pranešimą apie Lietuvos verslo moterų tinklo, VMT Šiaulių regiono šiemet organizuotus renginius, nuveiktus darbus. Konferencijos dalyvės uždavė daug klausimų, išreiškė ketinimą panašias iniciatyvas įgyvendinti savo regione.
Labiausiai pasižymėjusių 2017 metų Černigovo krašto verslininkų apdovanojimų ceremonijoje G. Garuolienė įteikė „Metų verslininkės“ nominacijas.

Skaityti toliau
Maloniai kviečiame Jus į kasmėnesinį Verslo moterų tinklo Kauno regiono grupės susitikimą rugsėjo 20 d. ekologiniame ožkų ūkyje, susitikimas su savininke A.D. Ėmužyte.
 
Programa:
 
 • 13:30 Išvykimas iš Kauno bendru autobusu (greičiausiai nuo Rimi aikštelės Savanorių pr., bus patikslinta)
 • 15:00 val. atvykimas į Griciūnų kaimą, Jauniūnų sen., Širvintų r.
  Ekskursija po A.D. Ėmužytės ekologinį ožkų ūkį ir didžiausią Lietuvoje ir Baltijos šalyse ūkininkės sūrinę.
  Įvairių rūšių ožkų pieno sūrių degustaciniai užkandžiai.
  Pietūs svečių namuose "Aukso rageliai" - ekskliuzyviniai patiekalai iš ožkienos ir su ožkų sūriais, karštieji ir šaltieji gėrimai, desertas.
  Bus galimybė su nuolaida įsigyti ožkų pieno sūrių.
 • 17:00-18:00 išvykimas į Kauną.
Kaina 20 EUR asmeniui (jei vyksta 20 asmenų grupė), apmokėjimas grynais vietoje ar pavedimu. Sąskaitos bus išrašytos. 
Kelionę autobusu apmokėsime iš Verslo moterų tinklo sąskaitos.
Registruokitės į renginį This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. iki rugsėjo 8 d. Informuokite ar reikalinga sąskaita Jūsų atstovaujamai įmonei.
 
Labai laukiame ir tikimės įdomaus bei naudingo susitikimo. Daugiau informacijos http://auksorageliai.webs.com/

2017 rugsėjo 13 dieną, 15 val. vyks kasmėnesinis VMT Vilniaus regiono narių susitikimas.

Pagrindinė renginio tema – išsamiai supažindinti tinklo nares, kaip galime bendradarbiauti su PPA rūmais, kokias naudas savo verslui galime turėti būdamos PPAR narėmis. Šiame renginyje mielai sutiko dalyvauti ir atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius, PPAR generalinis direktorius Dr. Almantas Danilevičius, PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Renata Šepetė. Turėsite puikią galimybę geriau pažinti vieni kitus, tiesiogiai prisistatyti ir išsakyti savo poreikius bei lūkesčius, rasti bendraminčių, partnerių ir klientų. Tai bus diskusijų popietė, todėl, mielos narės, paruoškite jums rūpimus klausimus, į kurių atsakymus galėsime gauti iš pirmųjų lūpų.

Programa:
1. PPAR prezidento Sigito Leonavičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
2. PPAR generalinio direktoriaus Dr. Almanto Danilevičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
3. PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovės Audronės Masandukaitės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
4. PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovės Renatos Šepetės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
5. VMT Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės pranešimas apie nuveiktus ir planuojamus darbus.
6. Networkingas.
 
Susitikimo vieta: Vilniaus PPAR aktų salėje, adresu   T.Kosciuškos g. 30, Vilniuje.
Laikas: rugsėjo 13 d. 15 val. (planuojamas laikas iki 2,5 val.).
 
Apie savo dalyvavimą prašau informuoti iki rugsėjo 12 dienos paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sveikiname UAB „Agesta“ darbuotojus ir generalinę direktorę, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narę, Verslo moterų tinklo Šiaulių regiono narę Gražiną Juotkienę su gražiu įmonės 20-mečio jubiliejumi.

Šeštadienį, birželio 24-ąją, Kudirkos Naumiestyje vyko šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ renginys „Įkvėpk“.  Pasak vienos iš projekto koordinatorės, Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės, projekto tikslas – visuomenei priminti, kad kiekvienas žmogus gali pakeisti savo gyvenimą geresniąja linkme ir sulaukti pagalbos, tik reikia drąsos jos paprašyti.  

Kudirkos Naumiestyje vykusios kampanijos ambasadore tapo Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovė Saulė Motiejūnienė. Jos vadovaujama įmonė UAB „Linolitas“ parėmė Robotikos akademijos renginį „Pamatyk ir išbandyk“. Iš VMT lėšų vaikams buvo išnuomotas batutas ir žaidimų pilis. Tinklo narės bendravo su vietiniais gyventojais, dalijo skanėstus vaikams, pramogavo kartu su jais. Kai kurias pramogas finansavo Kauno prekybos, pramonės ir rūmai.

Kampanijos metu buvo rodomas filmas „Gasčiūnai“, pasakojantis apie Joniškio rajono Gasčiūnų kaimo žmones, kuriančius tokį kaimą, kuriame jiems gera gyventi, o dėl skurdo, emocinių bėdų kenčiantys žmonės buvo skatinami ieškoti pagalbos, padėti vieni kitiems. 

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4
 • VMT_5
 • VMT_6
 • VMT_7

 

VMT Kauno regiono narės lankėsi vienoje iš 5 PASAULYJE esančių sklandytuvų gamykloje.
Taip pat susidėliojo svarbius dalykinius tinklo klausimus.
Ačiū Rūtai Klimašauskienei už suorganizuotą pažintį!

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4

Svarbiausias Lietuvos Verslo Moterų Tinklo metinis renginys - narių suvažiavimas buvo intensyvus ir pažintinis. Moterys ne tik šauniai pabendravo, bet ir daug sužinojo nauja apie save, koleges ir Vilnių.

Daug sveikinimų nugalėtojoms „Voveraitėms“ – Ramutei Alechnavičiūtei, Aleksandrai Lezgovko ir Laurai Kaziukonienei, kurios vienintelės atliko visas užduotis, surinko maksimalų taškų skaičių, ir netgi viską padarė greičiausiai.

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4

Ačiū visoms už entuziazmą ir gerą nuotaiką, o šioje nuorodoje rasite dar daugiau nuotraukų - https://www.dropbox.com/sh/rzam08le9sc91gz/AADXf98rR5ny300bTzmvdPWza?dl=0

Birželio 3-7 d. lankėsi Turkijos 8 verslininkių delegacija iš Verslo moterų asociacijos „Agizder“, kuriai vadovavo Lietuvos garbės konsulė Turkijoje Mine Okudur Gull, kuri yra viena iš didžiausios kelionių operatorių Turkijoje "Akay" valdybos narių. Programa buvo įtempta laike ir labai produktyvi: delegacija turėjo pažintinę ekskursiją po Vilnių, už kurią labai dėkojame Vilniaus PPAR komunikacijos vadovei Ingridai Šulcienei, ekskursiją Trakuose, kur įvyko susitikimas su Trakų mere, susitikimas su Turkijos ambasadore Lietuvoje p. Aydan YAMANCAN, susitikimas LR Prezidentūroje su prezidentės patarėja Kristina Biraite, Lietuvos-Turkijos verslo moterų apvalaus stalo diskusija Užsienio reikalų ministerijoje ir vizitas estetikos klinikoje "Oda". Renginį vainikavo apsilankymas Kaune, Kauno įmonėse bei pietūs Hof hotel.

Turkijos delegacijos vizito metu buvo aptarta daug aktualių bendradarbiavimo klausimų, išsakyti poreikiai abiems šalims. Esame įsitikinę, kad po šio produktyvaus vizito Turkijos ir Lietuvos ekonominiai santykiai dar labiau sustiprės.

Labai dėkojame Lietuvos ambasadai Turkijoje už prisidėjimą organizuojant renginį, Vilniaus prekybos ir pramonės amatų rūmams, kurie prisidėjo visokeriopai , pagriniams mūsų rėmėjams AB "Novaturas", kurie suteikė puikias kelionės ir buvimo sąlygas Lietuvoje mūsų svečiams, viešbučiui "Hof Hotel" Kaune, MB "Kokybės klubas", viešbučiui "Romatica" už visokeriopą pagalbą.

 • VMT_01
 • VMT_02
 • VMT_03
 • VMT_04
 • VMT_05
 • VMT_06
 • VMT_07
 • VMT_08

 


Verslo Moterų Tinklo Šiaulių regiono narės įsteigė 100 eurų prizą ir apdovanojo gimnazistę Viktoriją Pakštaitę. Džiaugiamės šia iniciatyva.

Skaityti toliau