VMT naujienos

Rugpjūčio mėnesio susitikimą VMT Šiaulių regionas  organizavo Telšiuose. Rūta Stuopelienė pasirūpino, kad  ekskursiją po Telšius pravestų profesorius VDA/Architektas Algirdas Žebrauskas, šiemet Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanotas Darbo žvaigždės medaliu. Išgirdome nuoširdų, giliomis istorinėmis žiniomis paremtą pasakojimą apie Žemaitijos istoriją, Telšių architektūrą bei meninius akcentus.  Kavinėje "Pitliaus skanėstai", susipažinome ir maloniai pasišnekučiavome su Telšių verslininkėmis. Gražina Garuolienė pristatė VMT ir VMT Šiaulių regiono tikslus bei veiklas. Susirinkusios Telšių regiono verslininkės prisistatė ir papasakojo apie savo verslus. Išreikšta iniciatyva įsilieti į VMT Šiaulių regiono veiklą suformuojant Telšių grupę. Veiklai koordinuoti bendru sutarimu išrinkta Telšių apskrities verslo inkubatoriaus direktorė Jolanta Norvaišienė. Nuoširdžiai dėkojame VMT narei Nijolei Gudauskienei ir jos šeimai už svetingumą.

Šių metų rugsėjo 7-8 dienomis l. e. p. Lietuvos VMT pirmininkė Gražina Garuolienė Černigovo prekybos ir pramonės rūmų Verslo moterų komiteto kvietimu lankėsi Černigove (Ukraina).
II Černigovo regiono verslo moterų konferencijoje skaitė pranešimą apie Lietuvos verslo moterų tinklo, VMT Šiaulių regiono šiemet organizuotus renginius, nuveiktus darbus. Konferencijos dalyvės uždavė daug klausimų, išreiškė ketinimą panašias iniciatyvas įgyvendinti savo regione.
Labiausiai pasižymėjusių 2017 metų Černigovo krašto verslininkų apdovanojimų ceremonijoje G. Garuolienė įteikė „Metų verslininkės“ nominacijas.

Skaityti toliau

Šeštadienį, birželio 24-ąją, Kudirkos Naumiestyje vyko šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ renginys „Įkvėpk“.  Pasak vienos iš projekto koordinatorės, Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės, projekto tikslas – visuomenei priminti, kad kiekvienas žmogus gali pakeisti savo gyvenimą geresniąja linkme ir sulaukti pagalbos, tik reikia drąsos jos paprašyti.  

Kudirkos Naumiestyje vykusios kampanijos ambasadore tapo Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovė Saulė Motiejūnienė. Jos vadovaujama įmonė UAB „Linolitas“ parėmė Robotikos akademijos renginį „Pamatyk ir išbandyk“. Iš VMT lėšų vaikams buvo išnuomotas batutas ir žaidimų pilis. Tinklo narės bendravo su vietiniais gyventojais, dalijo skanėstus vaikams, pramogavo kartu su jais. Kai kurias pramogas finansavo Kauno prekybos, pramonės ir rūmai.

Kampanijos metu buvo rodomas filmas „Gasčiūnai“, pasakojantis apie Joniškio rajono Gasčiūnų kaimo žmones, kuriančius tokį kaimą, kuriame jiems gera gyventi, o dėl skurdo, emocinių bėdų kenčiantys žmonės buvo skatinami ieškoti pagalbos, padėti vieni kitiems. 

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4
 • VMT_5
 • VMT_6
 • VMT_7

 

VMT Kauno regiono narės lankėsi vienoje iš 5 PASAULYJE esančių sklandytuvų gamykloje.
Taip pat susidėliojo svarbius dalykinius tinklo klausimus.
Ačiū Rūtai Klimašauskienei už suorganizuotą pažintį!

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4

Svarbiausias Lietuvos Verslo Moterų Tinklo metinis renginys - narių suvažiavimas buvo intensyvus ir pažintinis. Moterys ne tik šauniai pabendravo, bet ir daug sužinojo nauja apie save, koleges ir Vilnių.

Daug sveikinimų nugalėtojoms „Voveraitėms“ – Ramutei Alechnavičiūtei, Aleksandrai Lezgovko ir Laurai Kaziukonienei, kurios vienintelės atliko visas užduotis, surinko maksimalų taškų skaičių, ir netgi viską padarė greičiausiai.

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4

Ačiū visoms už entuziazmą ir gerą nuotaiką, o šioje nuorodoje rasite dar daugiau nuotraukų - https://www.dropbox.com/sh/rzam08le9sc91gz/AADXf98rR5ny300bTzmvdPWza?dl=0

Birželio 3-7 d. lankėsi Turkijos 8 verslininkių delegacija iš Verslo moterų asociacijos „Agizder“, kuriai vadovavo Lietuvos garbės konsulė Turkijoje Mine Okudur Gull, kuri yra viena iš didžiausios kelionių operatorių Turkijoje "Akay" valdybos narių. Programa buvo įtempta laike ir labai produktyvi: delegacija turėjo pažintinę ekskursiją po Vilnių, už kurią labai dėkojame Vilniaus PPAR komunikacijos vadovei Ingridai Šulcienei, ekskursiją Trakuose, kur įvyko susitikimas su Trakų mere, susitikimas su Turkijos ambasadore Lietuvoje p. Aydan YAMANCAN, susitikimas LR Prezidentūroje su prezidentės patarėja Kristina Biraite, Lietuvos-Turkijos verslo moterų apvalaus stalo diskusija Užsienio reikalų ministerijoje ir vizitas estetikos klinikoje "Oda". Renginį vainikavo apsilankymas Kaune, Kauno įmonėse bei pietūs Hof hotel.

Turkijos delegacijos vizito metu buvo aptarta daug aktualių bendradarbiavimo klausimų, išsakyti poreikiai abiems šalims. Esame įsitikinę, kad po šio produktyvaus vizito Turkijos ir Lietuvos ekonominiai santykiai dar labiau sustiprės.

Labai dėkojame Lietuvos ambasadai Turkijoje už prisidėjimą organizuojant renginį, Vilniaus prekybos ir pramonės amatų rūmams, kurie prisidėjo visokeriopai , pagriniams mūsų rėmėjams AB "Novaturas", kurie suteikė puikias kelionės ir buvimo sąlygas Lietuvoje mūsų svečiams, viešbučiui "Hof Hotel" Kaune, MB "Kokybės klubas", viešbučiui "Romatica" už visokeriopą pagalbą.

 • VMT_01
 • VMT_02
 • VMT_03
 • VMT_04
 • VMT_05
 • VMT_06
 • VMT_07
 • VMT_08

 


Verslo Moterų Tinklo Šiaulių regiono narės įsteigė 100 eurų prizą ir apdovanojo gimnazistę Viktoriją Pakštaitę. Džiaugiamės šia iniciatyva.

Skaityti toliau

Lietuvos verslo moterų tinklo (LVMT) atstovės dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Mokesčių sistema Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje“ Rygoje, kurią organizavo kartu su Business professional women organizacijos atstovėmis Latvijoje ir Estijoje - BPW Latvia ir BPW Estonia. Konferencijos dalyves pasveikino LVMT prezidentė Laura Kovaliovaitė, kuri padėkojo kolegėms iš Latvijos ir Estijos už bendradarbiavimą organizuojant bendrą renginį aktualia mokesčių tema. Ji pabrėžė, kad tai labai svarbus renginys verslo organizacijų partnerystės tolimesniam įtvirtinimui ir plėtrai. Renginyje pranešimą skaitė verslo moterų tinklo atstovė Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacjios prezidentė, MB „Sostinės auditoriai“ direktorė Daiva Čibirienė, o panelinėje sesijoje dalyvavo LVMT narės UAB „Tylaris“ direktorė Vaiva Tylienė ir UAB „Fidexpert“ direktorė Rūta Bilkštytė.

Skaityti toliau

Šiaulių miesto savivaldybėje vykusiuose „Sėkmės pusryčiuose“ Verslo moterų tinklo Šiaulių regiono vadovė Gražina Garuolienė ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Joje numatyta, kad Verslo moterų tinklas aktyviai prisidės prie veiklų, kurios padės mokiniams pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes Šiaulių mieste, kaupti darbo patirtį, ugdytis profesinę motyvaciją ir planuoti būsimą profesinę karjerą.

Skaityti toliau

Į Sankt Peterburgą atvyko dvylika Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovių. Per tris dienas delegacijai numatyta nemažai vizitų, susitikimų su vietos kolegomis. Vizito tikslas – stiprinti ir plėsti verslo kontaktus tarp Lietuvos ir Sankt Peterburgo.

Balandžio 27 d. vyko verslo kontaktų renginys. Pradėdamas renginį generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis sake: „Džiugu, kad aktyvėjančio kultūrinio bendradarbiavimo fone, solidžiai atstovaujamas Verslo moterų tinklas nusprendė sustiprinti šį bendradarbiavimą verslo pasiūlymais, Tikiu, kad asmeninių kontaktų pagrindu užsimegs nauji ryšiai ir bendradarbiavimas.”  

Tinklo tikslus ir patirtį pristatė Vilniaus regiono vadovė Vaidilutė Eičienė, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno regiono generalinė direktorė Olga Grigienė.  Kalbėjusios viešnios vietos verslininkams, Anglų klubo nariams,  Peterburgo Moterų verslininkių susivienijimo dalyvėms sakė - “Svarbiausia - asmeniai kontaktai. Moterys visuomet susitaria”, “Moterys mąsto ir mato ne tik juoda – balta, bet skiria ir atspalvius, įsigilina į detales. O detalėse dažnai slypi sėkmingo bendradarbiavimo esmė”.
Prisistatę ir susipažinę, neformalioje aplinkoje dalyviai beveik tris valandas aktyviai bendravo tarpusavyje.

 • IMG_9502
 • IMG_9503