2021-03-10 Seminaras „Pasakyk, koks tavo Respiratorius, ir aš pasakysiu, kas tave apgavo!“

„Vilniaus verslo moterų tinklas“ veikiantis prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir UAB „DSP Plius“ kviečia Lietuvos verslo moterų tinklo nares į mini nemokamą seminarą „Pasakyk, koks tavo Respiratorius, ir aš pasakysiu, kas tave apgavo!“ Pranešimą skaitys įmonės vadovė, VPPAR Tarybos narė Irma Spudienė, turinti 18 metų patirtį darbuotojų saugos srityje. Svečiuose turėsime VDI ir VVTAT atstovus.

Pranešime atskleisime PROBLEMĄ atsiradusią tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje užplūdus Covid-19 situacijai, patarsime kaip atskirti patikimą respiratorių nuo nepatikimo, pristatysime tyrimą vaistinėse, savo patirtis su partneriais, pristatysime Oskarą už blogiausią respiratoriaus dėvėjimą, priežastis, kodėl problemos atsirado ir kaip su jomis kovoti, bei pabaigai pasidalinsime 5 TOP patarimais, kaip lengviau atskirti patikimą prekę (ne tik respiratorių) ir kodėl apie tai kalbame. Šis seminaras tiks ne tik įmonių pirkimų specialistams, gamybos vadovams, įmonių vadovams, bet ir kiekvienam kuris rūpinasi savo prekių kokybe bei palaiko sąžiningą/legalų verslą.

1. PROBLEMA: kaip COVID-19 įkarštyje išsirinkti tikrai patikimą, o ne butaforinį respiratorių?
2. TYRIMO vaistinėse pristatymas, Skandinavų patirtys.
3. PROBLEMŲ PRIEŽASTYS: Viešųjų pirkimų spragos, tikrinami ne visi, padirbti respiratorių sertifikatų pavyzdžiai.
4. SPRENDIMAS: 3 veiksmų plano pasiūlymas, ką daryti Lietuvos valstybei, Jūsų organizacijai ir kiekvienam Lietuvos gyventojui
5. 5 TOP PATARIMAI - kaip įsigyti kokybišką prekę, ne tik respiratorių, speciali nuoroda lengvam pasitikrinimui.
********************************************
* Seminaro trukmė apie 30-40 min. Pranešimo trukmė 20 min. likęs laikas Jūsų klausimams, problemų sprendimui, patirčių pasidalinimui.
* Po pranešimo prie diskusijos prisijungs ir mielai atsakys į Jūsų rūpimus klausimus bei papasakos apie situaciją Lietuvoje VDI (Valstybinės darbo inspekcijos) Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus, Vyresnioji patarėja - vyriausioji darbo inspektorė Vesta Macė ir VVTAT (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba), Rinkos priežiūros planavimo ir rizikos vertinimo skyriaus Vyresnysis patarėjas Aleksas Žalpys. Kviečiame prisijungti ir padiskutuoti šiuo Pandeminiu metu svarbiomis temomis!
* Seminaras skirtas įmonės DSP Plius klientams, verslo partneriams, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams bei Lietuvos verslo moterų tinklo narėms.
* Būtina registracija iki 2021 03 09 dienos 15.00 val. Prieš susitikimą atsiųsime Zoom prisijungimo nuorodą.
* Registracija čia: https://apklausa.lt/.../dsp-plius.../answers/new.fullpage
* Iš įmonės gali dalyvauti keli dalyviai.
* Kilus klausimams galima susisiekti su Irma Spudiene 8-652 77772, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Renginyje gali būti fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, ir šios nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Registruodamiesi pateikiate savo asmens duomenis duomenų bendravaldytojams UAB „DSP Plius“ ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmams, kurie tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis registracijos į renginį ir renginio administravimo tikslu (siekdami įvykdyti sutartį dėl dalyvavimo renginyje). Asmens duomenys bus tvarkomi iki renginio pabaigos, vėliau sunaikinami. Kontaktinis duomenų valdytojas – UAB „DSP Plius“, kodas 300636318, adresas Kalvarijų g. 124, Vilnius, el. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Jūs turite teisę susipažinti su asmens duomenimis, prašyti ištaisyti netikslius, ištrinti neteisėtai tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti su duomenų tvarkymu, kai jis vykdomas teisėto intereso pagrindu, teisę į duomenų perkeliamumą bei teisę paduoti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.