2020-09-28 18-ąjį kartą apdovanota geriausia verslininkė

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) Vyriausybės rūmuose apdovanojo geriausias Lietuvos eksporto įmones, o labiausiai verslui nusipelniusiems asmenims įteikė sidabrines „Darbo žvaigždes. Be to, svarbiausiame metų renginyje 18-ąjį kartą apdovanota geriausia moteris verslininkė. Šiemet ja tapo Vilniaus verslo moterų tinklo narė Laura Kaziukonienė, vadovaujanti UAB „Geld Baltic“, kuri gamina šaltyje džiovintus vaisius, uogas, daržoves ir prieskonius.

Nugalėtojos teigimu, šio verslo idėją pirmiausia padiktavo vaikai, kai L. Kaziukonienės šeima ieškojo natūralių sveikų užkandžių. O per pastaruosius trejus metus bendrovė išaugo iki 20 darbuotojų, 0,5 mln. EUR pajamų 2019-aisiais (ketvirtadalis – eksportas į 20 valstybių), nuolatinių receptūrų inovacijų, bendradarbiavimo su universitetais, patentų ir tuzino medalių bei apdovanojimų Lietuvoje, Skandinavijoje ir kitose rinkose.

„Siekiame pakeisti nesveiko užkandžiavimo įpročius, ypač tarp vaikų. Norime pasiūlyti sveikus užkandžius, vietoj sausainių ar šokoladų, šaltyje džiovintų vaisių, uogų ir daržovių pagrindu sukurtus skanėstus. Džiugu, kad šis paprastas noras virsta ne tik augančiu verslu, bet ir įtraukia mūsų šalies mokslininkus, dizainerius, pakuotės kūrėjus bei kitus specialistus, kurių dėka pavyksta patenkinti ne tik vietos, bet ir eksporto rinkų poreikius“, – kalba L. Kaziukonienė.

Verslo lyderius taip pat sveikino ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Vilniaus Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, gen. direktorius Almantas Danilevičius, Rūmų asociacijos ir regioninių Rūmų vadovai bei Verslo moterų tinklo narės.

  • A_0047
  • A_0087
  • A_0090
  • A_0092