2020-07-21 Vilniaus Verslo moterų tinklo renginys

Šiandien mėnesio susitikime Botanikos sode restorane Imperium susirinko net 50 verslo moterų ne tik iš Vilniaus Verslo moterų tinklas, bet ir iš Verslo Moterų Tinklas Panevėžio Regionas / Business Women Network Panevezys , Kauno Verslo moterų tinklas ir daug svečių iš Vilniaus bei kitų miestų! Neįtikėtina svečių gausa šiandien, trigubai daugiau nei narių - ačiū visoms, kad domitės mūsų veikla, o kitų skyrių narėms už mūsų palaikymą ir vieningumą! Ačiū visoms dalyvavusioms už gerą nuotaiką, naudingas pažintis, teigiamas emocijas, tikimės, kad suradote naudingų kontaktų arba mielų naujų draugiškų pažinčių, kurios prasitęs ir ateityje. Oras buvo nuostabus, specialiai užsakytas dėl mūsų, kaip smagu po Karantino susitikti su veikliomis damomis!
VVMT prezidentė Jurga Rimke pristatė tinklo veiklą, anonsavo kitus renginius.
Renginį moderavo VVMT viceprezidentė Irma Januševičiūtė - Spudienė
Turėjome ir naudingą edukaciją apie augalų spalvų derinimą su Lina Liubertaite ir Geltonas karutis. Sužinojome, kaip išvengti spalvų chaoso gėlyne. Tereikia nustoti pirkti visus gražius augalus ir sumažinti spalvų skaičių kompozicijoje. Lina parodė, kaip naudotis spalvų ratu kuriant augalų derinius. Kontrastiniai ir niuansiniai deriniai - pačios išbandėme juos kurti su augalais. Pasirodo, nėra sudėtinga pritaikyti tam tikrą sistemą, kad mūsų gėlynai, balkonai ir net gėlių puokštės būtų harmoningų spalvų.
Grožėjomės augalais iš Olisetos augalai.
Ačiū Maisto Imperija ir Valdui už kaip visuomet skanų ir nuostabų maistą, jaukią aplinką, puikų aptarnavimą! Tai puiki vieta ne tik Botanikos sode, bet jie organizuoja ir išvažiuojamuosius renginius!

logo.JPGLin_Gelazniekiene_logo.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgetno_spa.pngRima_Aleliuliene_logo.pngEdita_Aderita_logo.jpgŽivilė_Vaitkūnienė_Logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgVaida_Volbikaite_logo.jpgDaiva_Soriene_SB.jpgLaura_Veisaite_logo.pngInga_Tribuisiene._logo.jpgRenata_Beconienelogo.pngSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgRasa_Papinigiene_Herbalife.pngMigle_Paulikiene_logo.pngDeimante_Mitkuviene_DM_CONSULTING_LOGO.jpgLogo.Prof.dez._1.jpgGulbiniene_logo.jpgVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgFausta_Seputyte_METGA_LOGO.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngJekaterina_Sobeskiene_logo.pngVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgRima_Balanaškienė_ACONITUM_LOGO.pngAlina_Velykiene_logo.jpgReavita_logo.jpgJasenaite_logo.jpgDanguole_Gudeliene_logo.pngVaida_Pilinkiene_logo.pngrieker.jpgIeva_Darandė_JANKAUSKAS_LOGO.jpgKuezadaSiauliu-oro-uostas-SI_imagelarge.jpgAiste_Navikiene_logo.pngadvokates_kontora-logo.jpgjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpggubernija_logo.jpgEugenija_Galkauskiene_INTROSTYLE_LOGO.pngLoreta_Purvainienė_MAGNUSSON_LOGO_1.pngŽaneta_Venskavicienė_HUMAN_LOGO.jpgSaulė_Motiejūnienė_LINOLITAS_LOGO.jpgRuta_Sakalauskiene_Opera_Optima.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgJurgita_Blaziene_logo.jpgRasita_Kliucininkiene_logo.pngRita_Tevainiene_logotipas.pngVida_Rickiene_logo.jpgEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngRita_Daugeliene_logo.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgag.jpgAlgonė_Junokienė_BALTIC_SAITAS.pngEgle_Surpliene_logo.pngJūratė_Gulbinienė_ir_Erika_Kundrotavicienė_LOGO.jpgJolanta_Gulbiniene_logo.jpgJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgSandra_Katuskeviciute_Skaivile.pngRolanda_Jonaitiene_logo.jpgVilma_Daugeliene_logo.jpgVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgAldona_Janavičienė_logo.pngRomantic.pngRita_Kieliene_logo.pngMargarita_Baltrušaitienė_LIETUVOS_DRAUDIMAS_LOGO.jpgMonika_Bobiniene_logo.jpgRenata_Liubetiene_logo.jpgLina_Abraitiene_logo.jpgJolita_Barkauskiene_logo.jpgLiucina_Giedrienė_logo.jpgVaida_Kanopaite_logo.pngGENOVAITĖ_JANSONIENĖ_Kriaute.pngAgn-Indrulyt-JMI-LOGO.jpgVirginija_Poškaitienė_INTENDO_LOGO.jpgMarija_Salamakiniene_logo.pngElena_Bartnikienė_SAULEJA.jpgLiucina_Giedrienė_logo_2.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgRūta_Klimašauskienė__LOGO.PNGagesetalogo.pngGražina_Želionienė_logo.pngJolanta_Norvaisiene_logo.pngRamunė_Bagočiūnaitė_KAUNO_KOLEGIJA_LOGO.pngAsta_JaseliunieneZISPB_logo.jpgMargaita_Baltrušaitienė_PZU_LOGO.pngPVS_logo.jpgAsta_Trapulioniene_logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifAlina_Velykiene_logo.pngGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgAlina_Velykiene_logo_2.jpgIlona_Cestoviene_RINGAS_LT_LOGO1.pngDainora_Aukstuoliene_logo.pngIlona_Miseviciene_logo.pngGene_Pucinskiene_Vila_Sanzila.jpgKristina_Alekniene_logo.png