2019-10-22 Vilniaus Verslo moterų tinklo metinis-steigiamasis susitikimas

Vilniaus Verslo moterų tinklas Šiandien susitiko svarbiam metiniam susitikimui-steigiamajam susirinkimui! Balsavome ir vienbalsiai priėmėme sprendimą prisijungti prie BPW International organizacijos, kuri kitais metais švęs jau 90-ies metu jubiliejų!

Išsirinkome naują VVMT ir BPW Vilnius Chamber tarybą: Jurgą Rimkę, Laurą Kasperūnaitę-Beinorienę, Liną Laurinaitytę, Daivą Adutavičienę ir Irmą Januševičiūtę-Spudienę. Ačiū visoms narėms už pasitikėjimą. 

Taip pat vyko praėjusių metų veiklos aptarimas. BPW Vilnius Chamber tikslų pasirinkimas ir metinių idėjų aptarimas. Turėjome ir naujų viešnių, tad tikimės su laiku jos taps VVMT narėmis!

Dėkojame Loreta Dainyte už svetingumą ir Loimer šampano degustaciją, kurį galima įsigyti tik Baltas dobilas Stadium vyno butike arba geruose restoranuose!
Ačiū visoms už gerą nuotaiką ir malonius pokalbius! Tobulas vakaras!

Vilniaus Verslo moterų tinklas
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Egle_Makselyte_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngJasenaite_logo.jpggubernija_logo.jpgRita_Daugeliene_Diremta.jpgAusra_Aleknavičienė._logo.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngadvokates_kontora-logo.jpgVILMA_TAMOSAUSKAITE-RIMYDIENElogo-new.pngIrma_Spudiene_logo.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgLaura_Kaziukonene_logo.pnglogo.JPGAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgIeva_Redikaite_logo.pngLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngAsta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngEgle_Rimsiene_logo.jpgRolanda_Jonaitiene_logo.jpgJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgDaiva_Anciunaite_logo.jpgReavita_logo.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngRenata_Beconienelogo.pngIrma_Kvedariene_logo.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngAldona_Janavičienė_logo.pngagesetalogo.pngDiana_Lodiene_Logo.jpgBirute_Kausilaite_logo.pngIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGRasita_Kliucininkiene_logo.pngJurgita_Jankuviene_logo.jpgMigle_Paulikiene_logo.pngetno_spa.pngjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgRenata_Skardziute_logo.jpgEgle_Matuizaite_logo.jpgKristina_Vezbergaite_logo.pngIeva_Jagminiene_logo.jpgLogo.Prof.dez._1.jpgag.jpgRita_Tevainiene_logotipas.pngMonika_Prastiene_logo.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgGražina_Želionienė_logo.pngGulbiniene_logo.jpgRuta_Klimasauskiene_logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifrieker.jpgDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgAleksandra_Lezgovko_logo.JPGLogo_ELVA.gifLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngJolita_Barkauskiene_logo.jpgIlona_Miseviciene_logo.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgPVS_logo.jpgKristina_Suskevic_logo.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgJolanta_Norvaisiene_logo.pngVaida_Kanopaite_logo.pngRomantic.pngVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgDainora_Aukstuoliene_logo.pngRita_Kieliene_logo.pngJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgDaiva_Soriene_SB.jpgAiste_Navikiene_logo.pngRima_Aleliuliene_logo.pngKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgAusra_Pakeniene_logo.png