2016-11-09 VMT narės sveikino naują prezidentę kontaktų vakare

Lapkričio 9 dieną verslo moterys gausiai rinkosi į kontaktų vakarą Vilniuje. Tai vienas iš tradicinių teminių susitikimų, kurie vyksta kiekvieną mėnesį.
Šio vakaro metu buvo pristatyta naujoji VMT prezidentė. Sveikinimo žodžius šia proga skyrė  vakaro svečiai – Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius,  taip pat VšĮ „Versli Lietuva“ direktorė Rūta Pentiokinaitė ir LR Prezidentės patarėja ekonomikos klausimais Kristina Biraitė.
A. Danilevičius pabrėžė, kad L.Kovaliovaitė per labai trumpą laiką – vienerius metus – itin pagyvino verslių moterų veiklą, suvienijo jas bendrai veiklai, vykdomas ne vienas svarus projektas.

Kitos vakaro viešnios kvietė moteris verslininkes aktyviai dalyvauti „Versli Lietuva“ projektuose bei LR Prezidentės vykdomose socialinėse akcijose. Vakaro pažintis buvo prasminga, verslo įmonės yra geranoriškos ir vis aktyvesnės siekiant mažinti socialinę atskirtį visuomenėje.
Antroje vakaronės dalyje VMT narės  įsitraukė į kontaktų vakaro organizatorių pasiūlytą komandinį žaidimą. Net 9 komandos po 6-7 moteris per trumpą laiką pabandė sukurti bendrus verslo „klasterius“, o žaidimo kulminacija tapo azartiškas sukurtų idėjų pristatymas bei prizų dalybos.

Parengė Vilma Jankienė, mob. tel. +370 616 19201
 

 

Ieva_Jagminiene_logo.jpgAldona_Janavičienė_logo.pngIlona_Miseviciene_logo.pngAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgDaiva_Anciunaite_logo.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgRomantic.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgDiana_Lodiene_Logo.jpgLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngDaiva_Soriene_SB.jpgetno_spa.pngLogo.Prof.dez._1.jpglogo.JPGJurgita_Jankuviene_logo.jpgBirute_Kausilaite_logo.pngRolanda_Jonaitiene_logo.jpgKristina_Suskevic_logo.jpgDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgRita_Kieliene_logo.pngIrma_Spudiene_logo.jpgIeva_Redikaite_logo.pngEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngGražina_Želionienė_logo.pngLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngrieker.jpgIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgRenata_Beconienelogo.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngadvokates_kontora-logo.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgEgle_Rimsiene_logo.jpgLogo_ELVA.gifVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgagesetalogo.pngRima_Aleliuliene_logo.pngVILMA_TAMOSAUSKAITE-RIMYDIENElogo-new.pngMigle_Paulikiene_logo.pnggubernija_logo.jpgLaura_Kaziukonene_logo.pngSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgGulbiniene_logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifRita_Tevainiene_logotipas.pngJasenaite_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngJolanta_Norvaisiene_logo.pngAusra_Aleknavičienė._logo.jpgMonika_Prastiene_logo.jpgJolita_Barkauskiene_logo.jpgag.jpgIrma_Kvedariene_logo.jpgRita_Daugeliene_Diremta.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngRenata_Skardziute_logo.jpgKristina_Vezbergaite_logo.pngAiste_Navikiene_logo.pngRasa_Janulyte_logo.jpgAsta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgReavita_logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgRasita_Kliucininkiene_logo.pngRuta_Klimasauskiene_logo.jpgVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngVaida_Kanopaite_logo.pngPVS_logo.jpgDainora_Aukstuoliene_logo.pngAusra_Pakeniene_logo.pngAleksandra_Lezgovko_logo.JPG