2016-10-18 Ukrainos Verslo Moterų Klubo delegacija

  • 2016-10-18_Ukrainos_delegacija_1
  • 2016-10-18_Ukrainos_delegacija_2

„Moterys, kurios drąsiai imasi lyderystės, atsakingai plėtoja verslą ir sukuria naujų darbo vietų - geras pavyzdys visiems Ukrainos žmonėms. Sukrėtimus patiriančiai ir sudėtingas reformas išgyvenančiai šalies ekonomikai būtinas skaidraus verslo indėlis. Sėkmingai užsienio rinkose įsitvirtinęs Lietuvos verslas turi vertingos patirties, kuria gali pasinaudoti ir Ukraina“, - naujienų agentūra ELTA cituoja Lietuvos Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvoje viešinčia moterų delegacija iš Ukrainos. Smulkiojo verslo ir savivaldos atstovės mūsų šalyje ieško verslo plėtros galimybių, siekia užmegzti kontaktų mokslo ir kultūros ryšiams stiprinti.

Moterų pasaulio lyderių tarybai vadovaujanti Lietuvos Prezidentė Ukrainos verslininkėms palinkėjo ne tik aktyviai tiesti verslo tiltus tarp Lietuvos ir Ukrainos, bet ir nuosekliai prisidėti prie savo šalies ekonomikos atsigavimo.

Prezidentė pabrėžė, kad tik ambicingos reformos Ukrainoje ves atviros ir skaidrios valstybės sukūrimo link. Kova su korupcija vis dar išlieka didžiausiu iššūkiu ir svarbiausia šalies užduotimi. Lietuva aktyviai padeda Ukrainai modernizuojant ekonomiką, stiprinant administracinius gebėjimus.

Susitikime su verslo atstovėmis iš Ukrainos Prezidentė taip pat kalbėjo apie moterų padėtį ginkluotųjų konfliktų zonoje. Moterys skirtingai nei vyrai patiria karo žiaurumus – jos labiau rizikuoja tapti prekybos žmonėmis, seksualinės prievartos aukomis. Konfliktui nurimus, moterims sunkiau atsitiesti, joms labiau trūksta ekonominių galimybių. Todėl, Prezidentės teigimu, veiklių ir ryžtingų moterų verslo iniciatyvos ir asmeniniai pavyzdžiai yra labai svarbūs padedant karą išgyvenusioms ukrainietėms.

Užsienio reikalų ministerijoje vyko konferencija „Lietuva – galimybių šalis“, skirta pristatyti Lietuvą kaip vartus į Europą Vilniuje viešinčioms verslininkėms iš Ukrainos. Joms renginyje pristatytos ekonominio bendradarbiavimo galimybės, pasidalyta patirtimi skatinant eksportą ir kuriant startuolių projektus.

Lietuvos ir Ukrainos verslo atstovės pasidalijo verslumo skatinimo bei veiklos plėtros patirtimi, nuomonėmis dėl galimų Lietuvos ir Ukrainos verslo moterų bendradarbiavimo krypčių.

Renginyje taip pat aptarti Europos Sąjungos ir Ukrainos laisvosios prekybos sutarties įgyvendinimo iššūkiai bei teikiamos galimybės. Viešnagės Lietuvoje metu Ukrainos verslininkės susitiko ir su Lietuvos verslo atstovais.

Renginys surengtas kartu su Lietuvos verslo moterų tinklu ir VšĮ „Versli Lietuva“.Vizito Lietuvoje metu Ukrainos verslo atstovės ne tik susipažino su Lietuvos verslo aplinka, bet ir turėjo galimybę susitikti su šalyje veikiančių verslo organizacijų, moterų asociacijų atstovais bei užmegzti naujų verslo ryšių.

  • 2016-10-18_Ukrainos_delegacija_4
  • 2016-10-18_Ukrainos_delegacija_5
Jasenaite_logo.jpgRita_Kieliene_logo.pngLaura_Beinoriene_logo.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgAlina_Velykiene_logo.pngRasita_Kliucininkiene_logo.pngVaida_Kanopaite_logo.pngVaida_Pilinkiene_logo.pngag.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgFausta_Seputyte_METGA_LOGO.pngŽaneta_Venskavicienė_HUMAN_LOGO.jpgDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgGulbiniene_logo.jpgMigle_Paulikiene_logo.pngRasa_Janulyte_logo.jpgRita_Daugeliene_logo.jpgEdita_Aderita_logo.jpgJolanta_Norvaisiene_logo.pngetno_spa.pngRūta_Klimašauskienė__LOGO.PNGDaina_Senapediene_logo.jpgVirginija_Poškaitienė_INTENDO_LOGO.jpgRita_Tevainiene_logotipas.pngJekaterina_Sobeskiene_logo.pngVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgVaida_Volbikaite_logo.jpgJurgita_Blaziene_logo.jpgEugenija_Galkauskiene_INTROSTYLE_LOGO.pngAiste_Navikiene_logo.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgLiucina_Giedrienė_logo_2.jpgŽivilė_Vaitkūnienė_Logo.jpgIlona_Cestoviene_RINGAS_LT_LOGO1.pnggubernija_logo.jpgMargaita_Baltrušaitienė_PZU_LOGO.pngJolita_Barkauskiene_logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgRolanda_Jonaitiene_logo.jpgEgle_Surpliene_logo.pngJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgElena_Bartnikienė_SAULEJA.jpgSandra_Katuskeviciute_Skaivile.pngMargarita_Baltrušaitienė_LIETUVOS_DRAUDIMAS_LOGO.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgSaulė_Motiejūnienė_LINOLITAS_LOGO.jpgDainora_Aukstuoliene_logo.pngPVS_logo.jpglogo.JPGLoreta_Purvainienė_MAGNUSSON_LOGO_1.pngGene_Pucinskiene_Vila_Sanzila.jpgLin_Gelazniekiene_logo.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngDeimante_Mitkuviene_DM_CONSULTING_LOGO.jpgrieker.jpgVilma_Daugeliene_logo.jpgIlona_Miseviciene_logo.pngagesetalogo.pngRima_Balanaškienė_ACONITUM_LOGO.pngAldona_Janavičienė_logo.pngVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgJolanta_Gulbiniene_logo.jpgInga_Tribuisiene._logo.jpgRenata_Beconienelogo.pngAsta_Trapulioniene_logo.jpgDanguole_Gudeliene_logo.pngMonika_Bobiniene_logo.jpgIeva_Darandė_JANKAUSKAS_LOGO.jpgLaura_Veisaite_logo.pngRamunė_Bagočiūnaitė_KAUNO_KOLEGIJA_LOGO.pngRomantic.pngRuta_Sakalauskiene_Opera_Optima.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifAsta_JaseliunieneZISPB_logo.jpgRenata_Liubetiene_logo.jpgReavita_logo.jpgLiucina_Giedrienė_logo.jpgAlina_Velykiene_logo.jpgjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgAlgonė_Junokienė_BALTIC_SAITAS.pngEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngMarija_Salamakiniene_logo.pngAlina_Velykiene_logo_2.jpgRasa_Papinigiene_Herbalife.pngGENOVAITĖ_JANSONIENĖ_Kriaute.pngJūratė_Gulbinienė_ir_Erika_Kundrotavicienė_LOGO.jpgKuezadaSiauliu-oro-uostas-SI_imagelarge.jpgadvokates_kontora-logo.jpgLina_Abraitiene_logo.jpgKristina_Alekniene_logo.pngVida_Rickiene_logo.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgGražina_Želionienė_logo.pngDaiva_Soriene_SB.jpgRima_Aleliuliene_logo.pngLogo.Prof.dez._1.jpgAgn-Indrulyt-JMI-LOGO.jpg