DAINA SENAPĖDIENĖ

Daina Senapediene
DAINA SENAPĖDIENĖ


El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel. +370 65990758

 Daina Senapediene logo

https://www.facebook.com/ceeattorneys
El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.>
Tel. 8 645 48201

Tarptautinės advokatų kontoros "CEE Attorneys" partnerė, advokatė, arbitražo teisėja, nepriklausoma valdybos narė.
Kontora veikia 12 šalių, taip pat turi partnerius Azijoje, Skandinavijoje bei daugumoje Vakarų Europos valstybių.

Dainos specializacija - bendrovių teisė, įmonių sandoriai, susijungimai, įsigijimai, tarptautinis mokestinis planavimas. 2019 m. kontora pateko tarp aktyviausiai veikusių šioje srityje teisės kontorų. Daina dirbo su pirmuoju Lietuvos vienaragiu VINTED nuo pat įmonės pradžios, padėjo pritraukti pirmąsias investicijas. Kontora aktyviai dalyvauja startuolių ekosistemose ir dabar, yra vieni iš pirmojo ir vienintelio FinTech BCCS klasterio steigėjų ir narių, dalyvauja Lietuvos verslo angelų tinklo (LitBAN) veikloje.

"CEE Attorneys" Nekilnojamojo turto ir statybų teisės komanda ne kartą buvo pripažinti tarptautiniu mastu, yra reitinguota teisiniame žinyne The LEGAL500 tarp geriausių Lietuvos kontorų. Klientus konsultuoja visais nekilnojamojo turto pardavimo, įsigijimo, nuomos sandorių, turto valdymo klausimais.

Migracijos ir darbo teisės specialistai padės darbo teisės, darbuotojų iš trečiųjų šalių įdarbinimo bei apmokestinimo klausimais. Taip pat galite kreiptis dėl ginčų sprendimo ir atstovavimo teisme, viešųjų pirkimų, mokesčių teisės, intelektinės nuosavybės, BDAR ir kt.

Daugiau apie kontorą: https://www.ceeattorneys.com/lt/ 


agesetalogo.pngEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngLogo_ELVA.gifRuta_Klimasauskiene_logo.jpgJasenaite_logo.jpgAleksandra_Lezgovko_logo.JPGVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifGražina_Želionienė_logo.pngIrma_Spudiene_logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgKristina_Vezbergaite_logo.pngIlona_Miseviciene_logo.pngAudrone_Jankauskiene_logo.jpgRolanda_Jonaitiene_logo.jpgIeva_Jagminiene_logo.jpgRasa_Janulyte_logo.jpgDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgReavita_logo.jpgPVS_logo.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgLaura_Kaziukonene_logo.pngDainora_Aukstuoliene_logo.pngDaiva_Anciunaite_logo.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgRomantic.pngAsta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngadvokates_kontora-logo.jpgBirute_Kausilaite_logo.pngIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGag.jpgLogo.Prof.dez._1.jpggubernija_logo.jpgRima_Aleliuliene_logo.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgMigle_Paulikiene_logo.pngEgle_Rimsiene_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgAusra_Aleknavičienė._logo.jpgGulbiniene_logo.jpgVaida_Kanopaite_logo.pngVILMA_TAMOSAUSKAITE-RIMYDIENElogo-new.pngRita_Daugeliene_Diremta.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgAldona_Janavičienė_logo.pngRenata_Beconienelogo.pngJolita_Barkauskiene_logo.jpgIrma_Kvedariene_logo.jpgAiste_Navikiene_logo.pngDaiva_Soriene_SB.jpgRasita_Kliucininkiene_logo.pngDiana_Lodiene_Logo.jpgJolanta_Norvaisiene_logo.pngVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngRita_Tevainiene_logotipas.pngMonika_Prastiene_logo.jpgEgle_Makselyte_logo.jpgetno_spa.pngAusra_Pakeniene_logo.pngJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgrieker.jpglogo.JPGVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngIeva_Redikaite_logo.pngAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgRenata_Skardziute_logo.jpgRita_Kieliene_logo.pngKristina_Suskevic_logo.jpgGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpg