ASTA MATULEVIČIENĖ

Asta Matuleviciene
Asta Matulevičienė

Įkūrėja ir direktorė

El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel. +370 617 29839

Asta Matuleviciene skani tradicija logo

UAB Resursų centras

www.skanitradicija.lt
https://www.facebook.com/skanitradicija.lt/
El. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Internetinė prekyba išskirtinėmis valgomomis verslo dovanomis.

Verslo idėja ir mintis atsirado iš poreikio ir noro rasti kitokių dovanų. Dovana – tai ne tik emocija, bet ir įrankis, galintis atverti nemažai galimybių. Tad sukauptą ilgametę patirtį sudėjo į... valgomas verslo dovanų dėžutes! Asta tiki, kad geriausia dovana yra tokia, kuri ne lieka dulkėti lentynose, o kuria galima dalintis, ragauti ir mėgautis.
Visos dovanos yra sudaromos iš rinktinių, aukščiausios kokybės produktų, o šiuo gan sudėtingu metu remiame vietinius, lietuviškus verslus, tad į dovanų rinkinius įtraukiame mūsų šalies gamintojų produkciją.

Kiekviena dovana yra ruošiama pagal individualius poreikius, bendrą įmonės įvaizdį, vertybes, tikslus, o svarbiausia – kokią žinutę norima perduoti dovanos gavėjui. Tad produktai parenkami apgalvotai ir taip, kad pasakotų vienokią ar kitokią istoriją. 
Dovanų idėjas kuriame ne tik didžiosioms metų šventėms, bet ir konferencijoms, mokymams, verslo išvykoms ir kitokiems verslo renginiams. Kūryba prasideda nuo klausimų:

  • kokia dovana kurs istoriją, susietą su jos gavėju ir sukels WOW efektą?
  • kaip konkreti dovana gali pagelbėti kurti ilgalaikius verslo santykius?
  • ar kuriama dovana yra investicija ir kokie yra su ja susiję lūkesčiai?

Atsakius į šiuos klausimus galima tikėtis paties geriausio dovanos sprendimo! 

  • 12
  • 13

Egle_Makselyte_logo.jpgRuta_Klimasauskiene_logo.jpglogo.JPGIlona_Miseviciene_logo.pngRolanda_Jonaitiene_logo.jpgVlada_buivydieneadvokates_kontora-logo.jpgLogo.Prof.dez._1.jpgIeva_Redikaite_logo.pngAngelija_Michalauskiene_Inovest_logo.jpgJurga-Rimke_IntraVires_logo_2.jpgDaina_Senapediene_logo.jpgLoreta_Dainyte_Integre_Trans__LOGO_rgb.pngKristina_Vezbergaite_logo.pnggubernija_logo.jpgJolanta_Norvaisiene_logo.pngLogo_ELVA.gifEIVYDA_BALKIENĖ_logo.pngAusra_Aleknavičienė._logo.jpgVILMA_TAMOSAUSKAITE-RIMYDIENElogo-new.pngJustina_Dranginyte-Stocke_logo.jpgDiana_Lodiene_Logo.jpgIrma_Kvedariene_logo.jpgPVS_logo.jpgReavita_logo.jpgJurgita_Jankuviene_logo.jpgetno_spa.pngEgle_Rimsiene_logo.jpgGulbiniene_logo.jpgSOLIDUS_VOX_logo_PAKEISTA.jpgRita_Daugeliene_Diremta.jpgMonika_Prastiene_logo.jpgVaida_Kanopaite_logo.pngRenata_Skardziute_logo.jpgGražina_Želionienė_logo.pngRasa_Janulyte_logo.jpgVirginija_Pasvenskiene_Logo_ELVA.gifRita_Tevainiene_logotipas.pngAldona_Janavičienė_logo.pngjoana_gaidamavicienecitadele_logo.jpgag.jpgAsta_Matuleviciene_skani_tradicija_logo.pngAusra_Pakeniene_logo.pngGrazina_Garuoliene_Verslavita.jpgVilma_Eidukynaite_IT_AKADEMIJA_logo.pngrieker.jpgRenata_Beconienelogo.pngEgle_Matuizaite_logo.jpgDaiva_Anciunaite_logo.jpgJolita_Barkauskiene_logo.jpgRasita_Kliucininkiene_logo.pngDainora_Aukstuoliene_logo.pngDanute_Kadanaite_LegisPeritus_small.jpgLaura_Beinoriene_logo.pngIrma_Spudiene_logo.jpgadvokates_kontora-logo.jpgAleksandra_Lezgovko_logo.JPGAudrone_Jankauskiene_logo.jpgKristina_Urbone_logotipas_geoprojektai.jpgDaiva_Soriene_SB.jpgIngrida_Zmejauskiene_logo.JPGLoreta_Dainyte_Integre_Financial_LOGO_2.pngRomantic.pngKristina_Suskevic_logo.jpgMigle_Paulikiene_logo.pngLaura_Kaziukoniene_Jaukurai__logo.pngRita_Kieliene_logo.pngIeva_Jagminiene_logo.jpgagesetalogo.pngVilma_Brazdeikiene_Esame_kartu.jpgBirute_Kausilaite_logo.pngRima_Aleliuliene_logo.pngAiste_Navikiene_logo.pngLaura_Kaziukonene_logo.pngDaiva-AdutavicieneŽlogo_veritas.jpgRimgaile_Valaite_logo.pngJasenaite_logo.jpg