Projektas „Įkvėpk“ sėkmingai užbaigtas Gasčiūnuose

Projektas „Įkvėpk“ sėkmingai užbaigtas Joniškio rajone, Gasčiūnuose.
Džiaugiamės aktyviomis, visuomeniškomis Verslo moterų tinklas Šiaulių regionas narėmis, kurios baigiamajame renginyje ne tik įrodė, kad yra organizuotos, visuomenės problemoms neabejingos vadovės, bet ir atsiskleidė kaip kūrybingos ir sportiškos asmenybės.
Aktyviausios dalyvės, organizatorės ir rėmėjos: UAB Laurema, AB Gubernija, UAB Verslavita, AB Naujoji Rūta , Citadele bankas, VšĮ Spalvingi renginiai, UAB Rempaka, UAB Elva, UAB ARCHITEKTUM.

Ruošdamasi dalyvauti renginyje prezidentė Dalia Grybauskaitė kalbėjo:
„Vien tik šis renginys ir ši akcija „Įkvėpk“ per vasarą organizavo išvykas į dešimt regionų, kur drąsino žmones, patyrusius smurtą, išjudino vietos bendruomenes, įtraukė verslą, nevyriausybines organizacijas, savanorius, savivaldą, skatino pamatyti ir ištiesti pagalbos ranką tam, kam jos reikia. Ir tai yra projekto sėkmė. Tai – geriausias įrodymas, kad Lietuva ima busti iš abejingumo, kad žmonėms ne vis tiek, kaip gyvena šalia esantys žmonės. Padarius pirmuosius žingsnius, priėmus daug įstatymų – ir apsaugančių vaikus, ir prieš smurtą šeimose – galų gale tai pradeda veikti, bet būtent – per pačių žmonių sugalvotas iniciatyvas. Džiaugiuosi, kad ši iniciatyva įsiliejo į kampaniją „Už saugią Lietuvą“, yra jos sudėtinė dalis. Važiuoju tiesiog padėkoti visiems organizatoriams, visiems tiems, kurie visą vasarą dalyvavo šioje akcijoje, organizavo ją ir drąsino žmones nebijoti kalbėti ir padėti vienas kitam“.