2021-03-02 Vilniaus verslo moterų tinklo pusryčiai „Plėtros diena“

2021 m. Kovo 2 d. VVMT verslo pusryčių tema buvo „Plėtros diena“. Gausiai susirinkusias nares ir viešnias pasveikino Vilniaus moterų tinklo prezidentė Jurga Rimkė, pristatė einamus klausimus ir naujus projektus. Vilniaus Rūmai kartu su moterų tinklu užpildė dokumentus stojimui į tarptautinę WEP organizaciją, kuri rūpinasi lyčių lygybe darbo vietoje, rinkoje ir bendruomenėje.
Vasario mėnesį prie tinklo prisijungė net 5 naujos narės – Ilona Petrovė, Alina Velykienė, Berta Čaikauskaitė, Marija Salamakinienė, Violeta Toropčina.
Susitikimo metu jos turėjo galimybę prisistatyti ir mus supažindinti su savo veikla. Iš karto kilo daug puikių sąlyčio taškų ir bendrystės galimybių, nes renginiuose visada gausiai lankosi ne tik narės, bet ir viešnios.

Naujokių prisistatymus moderavo I. Spudienė, atsakinga VVMT už plėtrą, norinčioms prisijungti prie tinklo, galite rašyti p. Irmai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Kaip jau įprasta, susitikimą tęsėme kambariuose mažesnėmis grupelėmis.