2020-10-20 VVMT rinkosi į metinį narių susitikimą

Šiandien Vilniaus verslo moterų tinklo narės (veikiančios prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai) rinkosi į metinį narių susirinkimą. Pagrindiniai darbotvarkės klausimai buvo:

  • Praėjusių metų veiklos aptarimas; 
  • Informacija apie BPW International; 
  • Artimiausių renginių anonsas; 
  • Pasidalinimas idėjomis bei pasiūlymais naujam sezonui; *Kandidačių į VVMT/BPW Vilnius Chamber Tarybos nares prisistatymai;
  • Balsavimas ir žinoma naujos Tarybos išrinkimas.

Sveikiname naujai išrinktą VVMT tarybą: Jurga Rimkę (UAB "Intra Vires'), kuri tęs 3-ią kadenciją ir bus VVMT prezidente, Irma Spudienę (UAB "DSP Plius), išrinktą taip pat antrai kadencijai ir tapus Viceprezidente atsakingą už naujas narystes, mentorystę bei plėtrą, Daivą Adutavičienę (UAB "VERITAS ANA") – atsakingą už iždą, Ligitą Žukauskaitę (UAB "OPERA OPTIMA") – tapus Viceprezidente atsakinga už renginius, Moniką Prastienę (UAB "MDP Holding'') atsakingą už dokumentaciją. Linkime atsinaujinusiai Tarybai sėkmingo darbo ir naujų idėjų įgyvendinimo!

Šie metai buvo išskirtiniai, nors dėl Covid-19 daugumą renginių pavasarį teko atšaukti, tačiau VVMT narės aktyviai susitikinėjo Online formatu, bendravo telefonu viena su kitomis, sugalvojo naujas idėjas narių viešinimui internetinėje erdvėje, o vasarą grįžo į renginių maratoną su didžiuliu trenksmu, su daugybe svečių - pasiilgusių gyvo bendravimo. O rudenį VVMT narės pradėjo socialiniais/kilniais renginiais bei žinoma kontaktų bendrystės susitikimais. Šiais metais moterų tinklas ir stipriai plėtėsi, nuo šiol turime jau 37 nares ir dar keletas naujų narių prisijungs greitu metu! Šie metai sustiprino dar labiau moterų bendrystę, kurios dalijosi galimybėmis, žiniomis, rekomendacijomis ir padėjo viena kitai sunkmečio metu.

Ačiū Jolantai Kuzminienei ir Varėnos Pienelis už vaišes renginio metu.