2019-01-09 Vilniaus verslo moterų tinklo susitikimas

Praėjusią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo narės rinkosi diskutuoti apie Rūmų ir narių bendradarbiavimo atveriamas galimybes, tarpusavio ryšio ir komunikacijos stiprinimą, bendruomeniškumą. Sparčiai gausėjančio Verslo moterų tinklo narėms – įmonių savininkėms ir vadovėms Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pristatė Rūmų teikiamas paslaugas nariams, kuriamą pridėtinę vertę, paslaugų planus bei naujas Rūmų iniciatyvas šiems metams.
Diskusijoje dalyvavę kompanijos „Sintesi Consulting“ atstovai apžvelgė naujas ES projektų galimybes. Vilniaus rūmų Verslo moterų tinklo vadovė Jurga Rimkė su kolegėmis pasidalino tinklo planais ir pakvietė į rengiamą strateginę sesiją.

 

„Jaučiame didelį moterų susidomėjimą ir poreikį bendrauti tokiu formatu. Pasaulinė patirtis rodo, kad vien tik moteris vienijantys verslo klubai labiau įtraukia, padeda sėkmingai siekti verslo tikslų, atveria puikias galimybes atrasti mentorę arba labiau patyrusią bendramintę, didina tarpusavio pasitikėjimą ir įkvepia. Tačiau norint, kad buvimas kartu neštų naudą ir būtų prasmingas, svarbu įsivardinti ir susitarti, kaip mes matom Vilniaus verslo moterų tinklo ateitį, kas mums kiekvienai ir visoms kartu svarbu, kokie lūkesčiai mus atvedė į tinklą. Narių tarpe protingos, ambicingos verslininkės ir tiesiog šaunios moterys – fantastiškas potencialas, kuris veikiant suderintai gali atnešti puikių rezultatų“, - akcentavo J. Rimkė.   

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai primena, kad Verslo moterų tinklas (toliau – VVMT) – tai Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (toliau vadinama – Rūmai) verslo moterų klubas, vienijantis Rūmų narių verslo savininkes ar aukščiausio lygio vadoves. VVMT skatina moterų verslumą, teikia savitarpio pagalbą bei siekia lygių galimybių principo užtikrinimo versle. Rūmų Verslo moterų tinklas rengia bendrus verslininkių projektus, informacijos, patirties dalijimąsi tarp verslininkų, teikia pasiūlymus dėl įstatymų bei kitų teisės aktų, siekiant stiprinti verslininkių moterų balsą ir įtaką.
Strateginė sesija vyks vasario 13 d. ir joje galės dalyvauti tik VVMT narės. Daugiau informacijos bus paskelbta artimiausiu metu. Rūmų nares Verslo moterų tinklas maloniai kviečia prisijungti. Informaciją apie narystę VVMT teikia Gintarė Povilonė, Vilniaus Rūmų Verslo klientų vadovė, VVMT koordinatorė (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. +370 687 50025).

Parengta www.cci.lt