2018-12-12 VMT Vilniaus regiono šventinis susitikimas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklas sukvietė koleges ir į šventinį susitikimą, vykusį Butike „Baltas dobilas“. Kalbėta apie VVMT veiklos planus, aktualias problemos ir temas, kurias moterys verslininkės norėtų aptarti artimiausiuose susitikimuose. Atgimstantis Vilniaus verslo moterų tinklas sulaukė svečių ir sveikinimų iš kitų regioninių VMT, tarp kurių – Panevėžio VMT vadovė Dovilė Šipilienė, Kauno VMT vadovė Saulė Motiejūnienė ir Šiaulių VMT vadovė Gražina Garuolienė. Renginio metu buvo paskelbta, kad  Lietuvos VMT vadove vienbalsiai išrinkta Fausta Šeputytė.

„Norime suburti aktyvių, verslių moterų bendruomenę, kurią vienija pozityvus požiūris, noras dalintis, savitarpio pagarba ir pagalba. Labai laukiame visų, kurios turi idėjų ir noro aktyviai prie to prisidėti. Esame labai dėkingos kitų regionų moterims už palaikymą ir dėmes“, - vakaro metu sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklo vadovė Jurga Rimkė.

„Baltas dobilas“ vardu noriu padėkoti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo moterų tinklui už nuostabų šventinį susitikimą, kuris įvyko „Baltas dobilas“ butike. Viliamės, kad kalėdinėje gėrimų ir sveikuoliškų desertų degustacijoje dalyvės pajautė ne tik moterų bendrystės svarbą, bet ir puikiai praleido šventinį vakarą“, - pažymėjo vakaro šeimininkė VVMT Tarybos narė, „Baltas dobilas“ atstovė Loreta Dainytė.

Daugiau nuotraukų rasite FB paskyroje.