2018-04-28 Lietuvos Verslo Moterų Tinklo (VMT) tarptautinių ryšių atstovės Kristinos Vezbergaitės susitikimas su EUROCHAMBRES

„Balandžio 26 d. Lietuvos Verslo Moterų Tinklo (VMT) tarptautinių ryšių atstovė Kristina Vezbergaitė, atstovaudama VMT Briuselyje, susitiko su EUROCHAMBRES moterų verslumo vadove – Martha Schultz bei atstovėmis iš kitų šalių moterų verslumui skatinanti. Be atstovės iš Lietuvos, susitikime dalyvavo moterys, reprezentuojančios moterų verslumą iš Austrijos, Serbijos, Turkijos, Vengrijos, Prancūzijos, Graikijos ir kitur.

EUROCHAMBRES organizacija vienija 1700 pramonės, prekybos ir amatų rūmus 46 šalyse, taip atstovaudama apie 20 milijonų verslų šiose šalyse.
Kristina Vezbergaitė pristatė VMT veiklą, skirtą moterų verslumui bei socialinei nelygybei skatinti Lietuvoje. Taip pat buvo pabrėžtas tarpinstitucinis bendradarbiavimo vaidmuo panašiose organizacijose Europos ir Pasaulio lygmeniu. VMT savarankiškai aktyviai bendradarbiauja su verslo moterų organizacijoms įvairiose šalyse: Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje, Norvegijoje, Rumunijoje ir kitose, tačiau pripažįsta, kad yra būtinas nuolatinis bendradarbiavimas Europos lygmeniu.

Tad susitikime buvo nuspręsta daryti nuolatinius kasmetinius susitikimus, sekant moterų verslumo naujienas iš Europos Parlamento ir Europos Komisijos bei aktyviai bendradarbiaujant tarpusavyje. Taip pat VMT atstovavimas Pasauliniu mastu bus pristatytas SHETRADES GLOBAL konferencijoje, vyksiančioje šį birželį, Liverpulyje, Jungtinėje Karalystėje.

  • eurochambres_1
  • eurochambres_2
  • eurochambres_3
  • eurochambres_4