2017-04-27 Verslo moterų tinklas prisistatė Sankt Peterburge

Į Sankt Peterburgą atvyko dvylika Lietuvos Verslo moterų tinklo atstovių. Per tris dienas delegacijai numatyta nemažai vizitų, susitikimų su vietos kolegomis. Vizito tikslas – stiprinti ir plėsti verslo kontaktus tarp Lietuvos ir Sankt Peterburgo.

Balandžio 27 d. vyko verslo kontaktų renginys. Pradėdamas renginį generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis sake: „Džiugu, kad aktyvėjančio kultūrinio bendradarbiavimo fone, solidžiai atstovaujamas Verslo moterų tinklas nusprendė sustiprinti šį bendradarbiavimą verslo pasiūlymais, Tikiu, kad asmeninių kontaktų pagrindu užsimegs nauji ryšiai ir bendradarbiavimas.”  

Tinklo tikslus ir patirtį pristatė Vilniaus regiono vadovė Vaidilutė Eičienė, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kauno regiono generalinė direktorė Olga Grigienė.  Kalbėjusios viešnios vietos verslininkams, Anglų klubo nariams,  Peterburgo Moterų verslininkių susivienijimo dalyvėms sakė - “Svarbiausia - asmeniai kontaktai. Moterys visuomet susitaria”, “Moterys mąsto ir mato ne tik juoda – balta, bet skiria ir atspalvius, įsigilina į detales. O detalėse dažnai slypi sėkmingo bendradarbiavimo esmė”.
Prisistatę ir susipažinę, neformalioje aplinkoje dalyviai beveik tris valandas aktyviai bendravo tarpusavyje.

  • IMG_9502
  • IMG_9503