Naujienos

Naujai susikūręs Černigovo PPR (Ukraina) verslo moterų tinklas organizuoja verslo moterų forumą. Renginyje planuoja dalyvauti atstovės iš Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto ir Sevilijos verslo moterų tinklo, Šiaulių vadovė Gražina Garuolienė skaitys pranešimą, dalinsis patirtimi apie verslo moterų tinklo veiklą, bus teikiamas naujai įsteigtas apdovanojimas sėkmingiausiai Černigovo verslininkei.

Skaityti toliau

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinės asamblėjos metu buvo apdovanotos sėkmingiausios įmonės, organizacijos, kurios per praėjusius metus sparčiausiai augo, stiprėjo, išplėtė veiklą, didino eksportą.

„Sėkmingo verslo įmone 2015“ mažų ir vidutinių įmonių grupėje pripažinta ir I laipsnio diplomu apdovanota UAB „Laurema“. Įmonės direktorė Jūratė Kasperavičienė yra aktyvi Šiaulių verslo moterų tinklo narė.

Skaityti toliau

Balandžio 1 dieną Šiaulių prekybos, pramonės ir matų rūmų Generalinės asamblėjos metu Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovė Šiaulių apskrityje Asta Jasiūnienė įteikė Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėką ŠPPAR viceprezidentei, UAB „Verslavita“ direktorei Gražinai Garuolienei.

Skaityti toliau

Verslo moterų tinklo (VMT), įkurto prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, narės iš visos Lietuvos rugsėjį pasitiko, aptardamos savo veiklos strategiją.
Pirmąjį rudens savaitgalį Ventėje prie Kuršių marių susitiko pusšimtis verslo tinklo narių. Jos derino savo visuomeninę veiklą ir laisvalaikį,. Oficialioji dalis buvo skirta naujai sukurtoms nuostatoms bei 2017–2020 metų strategijai apsvarstyti. Laisvalaikiu moterys leidosi į pažintinę pusdienio kelionę po Kuršių marias. Ekskursija po Nemuno deltos regioninį parką, vadovaujant gidui, nepaliko abejingų.

Skaityti toliau

2016 m. rugsėjo 14 d. Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono grupės susitikime turėjome ypatingą viešnią - TV/Radio laidų vedėją Zitą Kelmickaitę, kurios pranešimas buvo naudingas tiek sielai, tiek gerai nuotaikai. Visoms narėms Sigita Unguraitė pristatyti savo vadovaujamą įmonę - UAB „Cotem“ bei teikiamas paslaugas. Susitikime dalyvavo ir Panevėžio bei Klaipėdos grupių atstovės.

Skaityti toliau

LRT Radijo laidoje „Toks gyvenimas su Zita Kelmickaite“ VMT regionų vadovės Laura Kovaliovaitė, Gražina Garuolienė ir Vaidilutė Eičienė dalijosi sukaupta patirtimi versle, kalbėjosi apie Lietuvos verslo moterų tinklo naudą, pristatė VMT projektus „Vyresnio amžiaus moters pozicionavimas darbo rinkoje“ ir „Apvalusis konsultacinis stalas“.

Skaityti toliau

Smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai jau gali gauti lengvatines verslo finansavimo paskolas savo vykdomiems projektams įgyvendinti pagal priemonę „Atviras kreditų fondas 2“. Verslui lėšos bus skolinamos žemesne nei rinkos kaina, o tai ilguoju periodu sumažins finansavimo kainą.

Skaityti toliau

Spalio mėn. 17–18 dienomis, VERSLO MOTERŲ TINKLO kvietimu, Lietuvoje lankėsi Ukrainos Verslo Moterų Klubo delegacija. Moterys susitiko su Jos Ekselencija, jas priėmė Ukrainos ambasada. Moterys turėjo du bendrus renginius su Verslo Moterų tinklu: šventinę vakarienę, kur turėjo progą prisitatyti ir artimiau susipažinti su Lietuvos Verslo moterimis, bei konferenciją Užsienio Reikalų Ministerijoje.

Skaityti toliau

Verslo moterų tinklo (VMT), įkurto prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, regionų vadovių susitikime lapkričio 2 dieną buvo išrinkta nauja viso tinklo prezidentė. Ja tapo sostinės verslininkė Laura Kovaliovaitė. Laura vadovauja dviem savo įmonėms ir yra Rumunijos garbės konsulė Klaipėdoje.
Verslo moterų tinklas vienija daugiau nei 200 moterų verslininkių Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos regionuose.
 

  • Kontaktu_vakaras_1
  • Kontaktu_vakaras_2
  • Kontaktu_vakaras_3
  • Kontaktu_vakaras_4
Skaityti toliau

Lietuvos Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono taryba lapkričio 16 d. išrinko naują vadovę – patyrusią verslininkę Vaidilutę Eičienę, bendrovės „Keigra“ direktorę.
V. Eičienė sutiko vadovauti VMT Vilniaus regiono verslo moterims ir padėkojo tarybai už pasitikėjimą. Artimiausi VMT ir Vilniaus regiono uždaviniai išlieka tie patys – aktyvinti tinklo veiklą, stiprinti vidinę ir išorinę komunikaciją, įgyvendinti pradėtą realizuoti socialinį projektą, kurio tikslas – formuoti palankesnį požiūrį į vyresnio amžiaus moteris.

Skaityti toliau