Naujienos

Verslo moterų tinklo atstovės 2017 m. balandžio 6 dieną verslo misijos metu, kurią organizavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, lankėsi LR ambasadoje Japonijoje. Vizito ambasadoje metu buvo pristatytas Lietuvos verslo moterų tinklas, veikla, bendradarbiavimas, nuveikti darbai, istorija. Pasikeista kontaktais bei paprašyta Japonijos verslo moterų tinklo kontaktų.

Skaityti toliau

2017 m. kovo 17 d. Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai daugybę svečių pakvietė į neeilinį renginį – iškilmingą labiausiai nusipelniusių Rūmų bendruomenės narių ir regiono verslui reikšmingų asmenų apdovanojimų ceremoniją. Šios šventės metu apdovanotos ir labiausiai nusipelniusios Šiaulių regiono Verslo moterų tinklo narės.

Skaityti toliau

Ypač gausus VMT Vilniaus regiono narių būrys 2017-01-11 susirinko į pirmą 2017 metų susitikimą. Aktyvus viešnių, naujų ir esamų tinklo narių dalyvavimas bei audringos diskusijos visas įkvėpė dalyvavimui naujuose socialiniuose projektuose, kuriuos pristatė Vilniaus regiono vadovė Vaidilutė Eičienė. Ir tik dr. Birutės Miškinienės pranešimas buvo klausomas visiškoje tyloje, nes kiekviena iš dalyvių turėjo unikalią galimybę išgirsti apie aktualias marketingo pasaulines tendencijas ir praktinius patarimus.

 • 2017_01_11_1
 • 2017_01_11_2
 • 2017_01_11_3
 • 2017_01_11_4
Skaityti toliau
Tarptautinės prekybos centras (ITC) yra vienintelė pasaulyje plėtros agentūra, kurios pagrindinis veiklos tikslas yra skirtas remti mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) globalizaciją.
 
Tai reiškia, kad ši organizacija padeda MVĮ jų kūrime, o taip pat ir besivystančių šalių bei pereinamosios ekonomikos atstovams, kurie nori tapti labiau konkurencingi ir prisijungti prie tarptautinių rinkų prekybos ir investicijų, taip didinant pajamas ir kuriant darbo vietas, ypač moterims, jaunimui, ir skurdžiai visuomenės daliai.
Įkurtas 1964 metais, Tarptautinės prekybos centras yra bendra Pasaulio Prekybos Organizacijos ir  Jungtinių Tautų Organizacijos agentūra.

Lietuvoje ICT veikia, siekdama sukurti prekybos ryšius su besivystančio pasaulio šalimis, padedant iš šių šalių eksportuoti aukštos kokybės produktus beiprekes
ITC  sukūrė priemonę „SheTrades“, skirta moterų verslo/verslumo skatinimui, kurios tikslas yra sujungti milijonus verslių moterų pasaulyje. „SheTrades“ duomenų bazėje https://shetrades.com/
 
Skaityti toliau
Mielos VMT narės,
 
Lai Šv. Kalėdos, Naujieji ant savo delnų
Neša šilumą, džiaugsmą, kantrybę.
Tegul slenkstį ir Jūsų namų
Tyliai peržengia meilė, ramybė.
 
VMT pirmininkė
Laura Kovaliovaitė
 
 • VMT_sveikinimas
 

Vilniaus universiteto Verslo mokykloje atidaryta bendradarbystės erdvė Verslumo Hub'as. Įprastai bendradarbystės erdvėse įsikuria startuoliai, jos tampa jų darbo vieta. Kai kurios aukštosios mokyklos taip pat turi panašius erdves, kurias vadina verslumo laboratorijomis, inovacijų bazėmis ir pan. „Mūsų bendradarbytės erdvė skiriama ne tik Verslo mokyklos, bet ir VU studentams, Verslumo akademijos dalyviams, Alumni klubo susitikimams. Čia turėtų gimti, augti ir plėtotis verslumo, kūrybingumo ir inovatyvumo idėjos“, – mintimis dalinosi dr. Birutė Miškinienė.

VU Verslo mokykla glaudžiai bendradarbiauja su įvairių organizacijų, tokių kaip „Junior Achievement Lietuva“, Saulėtekio slėnio, Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų, Verslo moterų tinklo bendruomenėmis.

Hub'o atidarymo proga dr. Birutę Miškienienę sveikino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius bei Verslo moterų tinklo vardu VMT Vilniaus regiono Tarybos narė Vilma Eidukynaitė.

 • VMT_1
 • VMT_2
 • VMT_3
 • VMT_4
Skaityti toliau

2016 m. gruodžio 7 d. Muzikos galerijoje vyko Lietuvos verslo moterų tinklo Vilniaus regiono šventinis susitikimas. Lietuvos VMT pirmininkė Laura Kovaliovaitė sveikino VMT Vilniaus regiono vadove tapusią UAB „Keigra“ direktorę Vaidilutę Eičienę bei dr. Birutę Miškinienę tapus Vilniaus universiteto Verslo mokyklos direktore.

Tinklo narės klausėsi nuostabių pianistės Rūtos Mikelaitytės-Kašubienės bei solistės Juditos Leitaitės atliekamų kūrinių, žavėjosi Tomo Petreikio studijos šokėjų Ryčio ir Gretos salsos pasirodymo bei kartu mokėsi šokti bačatą. Renginio svečius linksmino magas Tomas ir didžėjus Juozas.
 

 • DSC_1933
 • DSC_1975
 • DSC_1990
 • DSC_1995

Dėkojame Kalėdinio renginio iniciatyvinei grupei: Laurai Kovaliovaitei, Rasai Radovičienei, Jolantai Lapinskaitei, Mildai Šmitaitei, Alvydai Eigminienei, Ramintai Šileikaitei bei fotografui Mantui Jankui. 

Skaityti toliau

2016 m. lapkričio 24 d. Žalgirio arenoje, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ VIP ložėje Kauno reginio VMT aptarė naujojo Darbo kodekso niuansus, vėliau stebėjo krepšinio rungtynes ir labai džiaugėsi Kauno „Žalgirio“ pergale prieš Bambergo „Brose“!

Dėkojame Loretai Purvainienei, advokatų profesinės bendrijos „Magnusson ir partneriai“ verslo paslaugų vadovei, Kauno VMT narei, už puikiai suorganizuotą informatyvų susitikimą!

Lietuvos Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono taryba lapkričio 16 d. išrinko naują vadovę – patyrusią verslininkę Vaidilutę Eičienę, bendrovės „Keigra“ direktorę.
V. Eičienė sutiko vadovauti VMT Vilniaus regiono verslo moterims ir padėkojo tarybai už pasitikėjimą. Artimiausi VMT ir Vilniaus regiono uždaviniai išlieka tie patys – aktyvinti tinklo veiklą, stiprinti vidinę ir išorinę komunikaciją, įgyvendinti pradėtą realizuoti socialinį projektą, kurio tikslas – formuoti palankesnį požiūrį į vyresnio amžiaus moteris.

Skaityti toliau

Verslo moterų tinklo (VMT), įkurto prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, regionų vadovių susitikime lapkričio 2 dieną buvo išrinkta nauja viso tinklo prezidentė. Ja tapo sostinės verslininkė Laura Kovaliovaitė. Laura vadovauja dviem savo įmonėms ir yra Rumunijos garbės konsulė Klaipėdoje.
Verslo moterų tinklas vienija daugiau nei 200 moterų verslininkių Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos regionuose.
 

 • Kontaktu_vakaras_1
 • Kontaktu_vakaras_2
 • Kontaktu_vakaras_3
 • Kontaktu_vakaras_4
Skaityti toliau