2017-09-13 VMT Vilniaus regiono narių susitikimas

2017 rugsėjo 13 dieną, 15 val. vyks kasmėnesinis VMT Vilniaus regiono narių susitikimas.

Pagrindinė renginio tema – išsamiai supažindinti tinklo nares, kaip galime bendradarbiauti su PPA rūmais, kokias naudas savo verslui galime turėti būdamos PPAR narėmis. Šiame renginyje mielai sutiko dalyvauti ir atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus PPAR prezidentas Sigitas Leonavičius, PPAR generalinis direktorius Dr. Almantas Danilevičius, PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė, PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Renata Šepetė. Turėsite puikią galimybę geriau pažinti vieni kitus, tiesiogiai prisistatyti ir išsakyti savo poreikius bei lūkesčius, rasti bendraminčių, partnerių ir klientų. Tai bus diskusijų popietė, todėl, mielos narės, paruoškite jums rūpimus klausimus, į kurių atsakymus galėsime gauti iš pirmųjų lūpų.

Programa:
1. PPAR prezidento Sigito Leonavičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
2. PPAR generalinio direktoriaus Dr. Almanto Danilevičiaus pranešimas ir bendra diskusija.
3. PPAR verslo ir strateginės plėtros skyriaus vadovės Audronės Masandukaitės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
4. PPAR Tarptautinių ryšių skyriaus vadovės Renatos Šepetės PPAR naudų moterims pristatymas ir diskusijos.
5. VMT Vilniaus regiono vadovės Vaidilutės Eičienės pranešimas apie nuveiktus ir planuojamus darbus.
6. Networkingas.
 
Susitikimo vieta: Vilniaus PPAR aktų salėje, adresu   T.Kosciuškos g. 30, Vilniuje.
Laikas: rugsėjo 13 d. 15 val. (planuojamas laikas iki 2,5 val.).
 
Apie savo dalyvavimą prašau informuoti iki rugsėjo 12 dienos paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..