2016-12-14 Vilniaus universiteto Verslo mokyklos Hub'o atidarymas

Vilniaus universiteto Verslo mokykloje atidaryta bendradarbystės erdvė Verslumo Hub'as. Įprastai bendradarbystės erdvėse įsikuria startuoliai, jos tampa jų darbo vieta. Kai kurios aukštosios mokyklos taip pat turi panašius erdves, kurias vadina verslumo laboratorijomis, inovacijų bazėmis ir pan. „Mūsų bendradarbytės erdvė skiriama ne tik Verslo mokyklos, bet ir VU studentams, Verslumo akademijos dalyviams, Alumni klubo susitikimams. Čia turėtų gimti, augti ir plėtotis verslumo, kūrybingumo ir inovatyvumo idėjos“, – mintimis dalinosi dr. Birutė Miškinienė.

VU Verslo mokykla glaudžiai bendradarbiauja su įvairių organizacijų, tokių kaip „Junior Achievement Lietuva“, Saulėtekio slėnio, Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų, Verslo moterų tinklo bendruomenėmis.

Hub'o atidarymo proga dr. Birutę Miškienienę sveikino Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius bei Verslo moterų tinklo vardu VMT Vilniaus regiono Tarybos narė Vilma Eidukynaitė.

  • VMT_1
  • VMT_2
  • VMT_3
  • VMT_4

Daugiau informacijos http://vz.lt/sektoriai/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2016/12/14/vilniuje-atsirado-dar-viena-erdve-startuoliams--si-ikurta-auditorijoje#.WFKj3jQ-HGo.facebook