2016-11-16 Verslo moterų tinklo Vilniaus regionui vadovaus Vaidilutė Eičienė

Lietuvos Verslo moterų tinklo Vilniaus regiono taryba lapkričio 16 d. išrinko naują vadovę – patyrusią verslininkę Vaidilutę Eičienę, bendrovės „Keigra“ direktorę.
V. Eičienė sutiko vadovauti VMT Vilniaus regiono verslo moterims ir padėkojo tarybai už pasitikėjimą. Artimiausi VMT ir Vilniaus regiono uždaviniai išlieka tie patys – aktyvinti tinklo veiklą, stiprinti vidinę ir išorinę komunikaciją, įgyvendinti pradėtą realizuoti socialinį projektą, kurio tikslas – formuoti palankesnį požiūrį į vyresnio amžiaus moteris.

„Esu komandos žmogus, todėl tikiuosi, kad dirbsime kaip viena darni komanda. Trumpalaikė ir ilgalaikė perspektyva jau išgrynintos, moterys ne tik aktyviai verslauja, bet ir geba pasirūpinti visuomenei svarbiais dalykais. Tikiuosi, kad kartu dalinsimės patirtimi su mažiau jos turinčiomis moterimis, nebūtinai verslininkėmis“, – kalbėjo V. Eičienė, tapusi VMT Vilniaus regiono vadove.

VMT Vilniaus regiono tarybos narės yra įvairių įmonių savininkės – Laura Kovaliovaitė (ji yra ir VMT tinklo naujoji prezidentė), Birutė Miškinienė, Vilma Eidukynaitė, Vilma Jankienė, Daiva Vietrinienė, Daiva Albertavičienė, Jūratė Černiauskienė, Audronė Ivanauskienė.

Informaciją parengė VMT tarybos narė Vilma Jankienė, mob. tel. +370 616 19201